• Aktualności
  • Oferta pracy w Banku Spółdzielczym w Grybowie

Oferta pracy w Banku Spółdzielczym w Grybowie

02-02-2023

Oferta Pracy

OSOBA SPRZĄTAJĄCA

Informacja do oferty pracy – osoba sprzątająca.

Serdecznie dziękujemy za tak liczną odpowiedź na ogłoszenie o pracę na osobę sprzątającą. Ze względu na bardzo dużą liczbę zainteresowanych, podjęliśmy decyzję o skróceniu okresu rekrutacji do dnia 8 lutego (środa). Zgłoszenia dostarczone do Banku po tym okresie nie zostaną uwzględnione w procesie rekrutacji.

Za utrudnienia przepraszamy.

MIEJSCE PRACY:  Bank Spółdzielczy w Grybowie - Rynek 13, 33-330 Grybów + Punkty Obsługi Klientów Centrali

Zadania:

  • Utrzymanie porządku i czystości we wszystkich pomieszczeniach Banku oraz w otoczeniu Banku,
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Wymagania:

  • Dobra organizacja pracy,
  • Sumienność,
  • Samodyscyplina,
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Bank Spółdzielczy w Grybowie, 33-330 Grybów, ul. Rynek 13 w celu prowadzenia aktualnej rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko. Jednocześnie oświadczam, że niniejsza zgoda została wyrażona dobrowolnie oraz, że zostałam/em poinformowana/ny o przysługujących mi prawach, w tym wycofaniu zgody na przetwarzanie danych w każdym czasie."

Jeżeli chce Pan/Pani, abyśmy zachowali Pana/Pani dane dla celów przyszłych rekrutacji, prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzyli:

"Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez Bank Spółdzielczy w Grybowie."

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

Znajdziesz nas też tutaj