Planet Plus

 • Zapraszamy do korzystania z oferty Partnera Banku Spółdzielczego w Grybowie – Portalu Planet Plus

  Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której możesz dokonywać zakupów w ponad 500 sklepach internetowych, bez wychodzenia z domu i dodatkowo korzystać z szerokiej oferty zniżek i promocji.
  Za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem tego portalu, Planet Plus gwarantuje zwrot gotówki na konto w Banku Spółdzielczym w Grybowie. Cashback łączy się z promocjami i wyprzedażami, dzięki temu możesz zaoszczędzić jeszcze więcej i cieszyć się zakupami każdego dnia.

  Z portalem Planet Plus współpracują między innymi takie sklepy jak RTV euro AGD, Tchibo, Answear, Zalando, MediaExpert, Saturn, Groupon, Douglas, Sephora, Lot, Agito i wiele innych znanych marek.

  Zobacz jak w prosty sposób można zyskać pieniądze na dalsze zakupy z Planet Plus!

  Co należy zrobić?

  • zalogować się na portalu z poniższego linku,
  • wybrać sklep,
  • dokonać zakupu bezpośrednio na stronie sklepu, korzystając z promocji i rabatów,
  • zwrot określonej kwoty za zakupy pojawi się automatycznie na Twoim koncie*

  Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i przyjemne.

  Zapraszamy do zapoznania się z portalem i do rejestracji!

  https://www.planetplus.com/partner/bsgrybow

  * Jednocześnie Bank Spółdzielczy w Grybowie oświadcza, iż nie ponosi odpowiedzialności za realizację zobowiązań Planet Plus i IT Card z tytułu zapłaty gotówki na konto Klienta i realizowanej przez Planet Plus promocji.

  Prezentacja usługi:

 • Zobacz jak prosto i bezpiecznie możesz zacząć oszczędzać z Programem Planet Plus!

  Oszczędzanie jeszcze nigdy nie było takie proste!

  1. ZAREJESTRUJ SIĘ

  Zarejestruj się, aby korzystać z serwisu i oszczędzać robiąc zakupy w sklepach internetowych. Założenie konta zajmie jedynie kilka sekund i jest darmowe, a jednocześnie pozwoli Ci oszczędzać Cashback. Kliknij przycisk „Załóż konto” i wypełnij krótki formularz rejestracyjny lub zarejestruj się bezpośrednio przez Facebooka.

  2. WYSZUKAJ SKLEP

  Najedź kursorem myszki na zakładkę „Wyszukaj sklep” widoczną na głównym pasku menu i przeglądaj sklepy w interesującej Cię kategorii. Możesz również wyszukać sklep po jego nazwie, korzystając z wyszukiwarki, w prawym górnym rogu portalu. Przy opisie poszczególnych sklepów znajdziesz informacje o wysokości Cashback’u przysługującego przy zakupach.

  3. RÓB ZAKUPY

  Wybierz sklep który Cię interesuje, klikając na przycisk „Przejdź do sklepu”, zostaniesz automatycznie przekierowany do wybranego sklepu. Teraz możesz robić zakupy uprawniające Cię do otrzymania zwrotu części pieniędzy. Po dokonanych zakupach, zaoszczędzone przez Ciebie pieniądze (Cashback), pojawią się automatycznie na Twoim koncie Cashback widocznym na portalu planetplus.pl.

  Nie zapomnij sprawdzić, czy wybrany sklep oferuje dodatkowe promocje, wyprzedaże czy rabaty lub zniżki, dzięki którym możesz zyskać jeszcze więcej oszczędności!

  4. ZYSKUJ

  Po zakupach otrzymasz zwrot części wydanych pieniędzy – to właśnie jest Cashback, forma rabatu, który otrzymujesz po transakcji. Cashback o statusie "Oczekiwany", pojawi się na Twoim koncie Cashback do 24 godz. po zakończeniu transakcji. Możesz na bieżąco obserwować swoje transakcje widoczne w zakładce „Moje konto Cashback”. Znajdziesz tam listę wszystkich Twoich transakcji wraz z sumą Twoich oszczędności Cashback.

  5. WYPŁACAJ

  Wypłacaj Cashback o statusie „Zatwierdzony” na swoje konto bankowe. Wypłata Cashback jest możliwa, gdy uzbierasz przynajmniej 20 zł i jest bezpłatna! Kliknij przycisk „Wypłać środki” (w zakładce „Moje konto Cashback”) i wprowadź dane rachunku bankowego, na które chcesz otrzymać środki, a następnie kliknij przycisk „Potwierdź wypłatę”, aby zatwierdzić przelew.

  Wypłata Twoich oszczędności (Cashback) zostanie zrealizowana do 5 dnia pracującego dnia następnego miesiąca.

  Rób zakupy i oszczędzaj w ponad 500 sklepach wliczając poniższe...