Nowe funkcje w bankowości elektronicznej eBankNet

Bank Spółdzielczy w Grybowie pragnie poinformować, że uruchomił dla swoich Klientów nowe funkcjonalności w systemie bankowości elektronicznej eBankNet.

 • Szybkie przelewy SORBNET.

  Bank Spółdzielczy w Grybowie oferuje swoim klientom realizacje zleceń płatniczych za pośrednictwem systemu SORBNET. System SORBNET umożliwia dokonywanie błyskawicznej transakcji na dowolną kwotę, dzięki niemu środki na rachunek odbiorcy do dowolnego innego banku trafią nawet w 1 godzinę.
 • Natychmiastowe przelewy wewnętrzne dostępne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu

  Chcesz, żeby Twoje pieniądze znalazły się szybko na innym rachunku w BS Grybów niezależnie od pory dnia? Skorzystaj z szybkiego przelewu wewnętrznego. Jeżeli odbiorca przelewu posiada swój rachunek w Banku Spółdzielczym w Grybowie lub jego placówkach, to wykonany przelew internetowy za pośrednictwem bankowości elektronicznej eBankNet od razu powiększa stan jego środków pozwalając na ich natychmiastowe wykorzystanie niezależnie od godziny i dnia jego realizacji (oprócz rachunków kredytowych).
 • Dostęp do rachunku oszczędnościowego POL-Konto EFEKT przez bankowość elektroniczną eBankNet.

  Każdy Klient posiadający dostęp do bankowości elektronicznej eBankNet oraz posiadający również rachunek oszczędnościowy POL-Konto EFEKT może go podpiąć sobie pod bankowość elektroniczną i swobodnie wykonywać z niego lub na niego przelewy. Klient zatem może swoje środki trzymać na rachunku oszczędnościowym oprocentowanym POL-Konto EFEKT i w razie potrzeby swobodnie o każdej porze dnia wykonać przelew na zwykły rachunek swój lub innego Klienta Banku Spółdzielczego w Grybowie. Środki te natychmiast są dostępne na rachunku Odbiorcy, ponieważ przelew wykonywany jest natychmiast niezależnie od pory dnia.

  Aby dołączyć rachunek POL-Konto EFEKT do bankowości elektronicznej eBankNet i móc nim swobodnie zarządzać przez internet należy zgłosić się do placówki Banku Spółdzielczego w Grybowie oraz wypełnić wniosek.

Aktualności

zobacz wszystkie

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,72
WIBOR 3M 1,73
więcej