Nowe funkcje w bankowości elektronicznej eBankNet

Bank Spółdzielczy w Grybowie pragnie poinformować, że uruchomił dla swoich Klientów nowe funkcjonalności w systemie bankowości elektronicznej eBankNet.

  • Natychmiastowe przelewy wewnętrzne dostępne 24 godziny przez 7 dni w tygodniu

    Chcesz, żeby Twoje pieniądze znalazły się szybko na innym rachunku w BS Grybów niezależnie od pory dnia? Skorzystaj z szybkiego przelewu wewnętrznego. Jeżeli odbiorca przelewu posiada swój rachunek w Banku Spółdzielczym w Grybowie lub jego placówkach, to wykonany przelew internetowy za pośrednictwem bankowości elektronicznej eBankNet od razu powiększa stan jego środków pozwalając na ich natychmiastowe wykorzystanie niezależnie od godziny i dnia jego realizacji (oprócz rachunków kredytowych).
  • Dostęp do rachunku oszczędnościowego POL-Konto EFEKT przez bankowość elektroniczną eBankNet.

    Każdy Klient posiadający dostęp do bankowości elektronicznej eBankNet oraz posiadający również rachunek oszczędnościowy POL-Konto EFEKT może go podpiąć sobie pod bankowość elektroniczną i swobodnie wykonywać z niego lub na niego przelewy. Klient zatem może swoje środki trzymać na rachunku oszczędnościowym oprocentowanym POL-Konto EFEKT i w razie potrzeby swobodnie o każdej porze dnia wykonać przelew na zwykły rachunek swój lub innego Klienta Banku Spółdzielczego w Grybowie. Środki te natychmiast są dostępne na rachunku Odbiorcy, ponieważ przelew wykonywany jest natychmiast niezależnie od pory dnia.

    Aby dołączyć rachunek POL-Konto EFEKT do bankowości elektronicznej eBankNet i móc nim swobodnie zarządzać przez internet należy zgłosić się do placówki Banku Spółdzielczego w Grybowie oraz wypełnić wniosek.

Aktualności

zobacz wszystkie

Stawki referencyjne

WIBOR 1M - średnia 1,66
WIBOR 3M - średnia 1,72
WIBOR 3M 1,73
więcej